“DASHURIA S’NJEH MOSHË”/ Aktorja shqiptare në lidhje me futbollistin afrikan, 19 vite me të ri (FOTO) – AlpeGossip
“DASHURIA S’NJEH MOSHË”/ Aktorja shqiptare në lidhje me futbollistin afrikan, 19 vite me të ri (FOTO)

“DASHURIA S’NJEH MOSHË”/ Aktorja shqiptare në lidhje me futbollistin afrikan, 19 vite me të ri (FOTO)

Aktorja e njohur shqiptare me origjinë ngë Kosova, Adriana Matoshi ka folur për jetën private dhe lidhjen e saj të dashurisë.

Aktorja është e lidhur me ish-futbollistin e Feronikelit, Keith Groeneveld. Çifti ka një diferencë prej 19 vitesh, teksa Adriana është shprehru se nuk e ka aspak problem.

Ndër të tjera Adriana për ‘prive’ ka thënë se e kalon shumë mirë me të, pasi janë dashuruar shpirtat e njëri-tjetrit.

“Unë nuk jam tip që dal shumë, e kam një kafiq që rri aty. Ky ka ardh aty më moti, e kam pa dhe e kam prit si klient, kemi fol edhe aq. Jemi tu u ni shumë mirë me njëri tjetrin, e kuptojmë njëri tjetrin jashtëzakonisht shumë mirë. Unë përpara nuk e kom njoft, edhe ai nuk e ka ditë se kush jam unë. Nuk u dashuru ky në mu për shkak se jam aktore dhe as unë nuk jam dashuru në të për shkak se ëshë futboller. Nashta kjo e ka bo qe na me kanë shumë më të afërt. Në jemi dashuru në shpirtat e njëri tjetrit,” tha aktorja të tjera.

Screenshot_16.png