“ËSHTË FORMË RESPEKTI, PËR…”/ Miss Serbia puth hartën e Kosovës live në emision (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
“ËSHTË FORMË RESPEKTI, PËR…”/ Miss Serbia puth hartën e Kosovës live në emision (FOTO+VIDEO)

“ËSHTË FORMË RESPEKTI, PËR…”/ Miss Serbia puth hartën e Kosovës live në emision (FOTO+VIDEO)

Miss Serbia, Ivana Jovanka ka qenë në qendër të vëmendjes këto ditë pasi gjatë vizitës së Miss-eve në Kosovë, bjondja bukuroshe bëri simbolin e shqiponjës me duar gjatë sfilatës.

“Është formë respekti, për mua është normale ta bëj”, u shpreh Miss Serbia. Menjëherë pas veprimit të saj reaguan mediat serbe të cilat e quajtë skandal.

Por Ivana nuk është ndalur dhe e ftuar sot në emisionin “N’Kosovë show” puthi hartën e Kosovës dhe këndoi këngën patriotike shqiptare “xhamadani vija vija”.