FLORI MUMAJESI BËHET NOSTALGJIK/ Kujton kohën kur ishte pjesëmarrës në “Top Fest 1” – AlpeGossip
FLORI MUMAJESI BËHET NOSTALGJIK/ Kujton kohën kur ishte pjesëmarrës në “Top Fest 1”

FLORI MUMAJESI BËHET NOSTALGJIK/ Kujton kohën kur ishte pjesëmarrës në “Top Fest 1”

Ishte viti 2004 kur në Shqipëri u krijua një festival muzikor, ku dominonte muzika moderne. Të shumtë kanë qenë artistët të cilët zgjodhën të merrnin pjesë në ‘Top Fest’, mes tyre dhe producenti i suksesshëm Flori Mumajesi. ‘Ka natë, ka dhe ditë’ ishte kënga prezantuese e Florit, një adoleshenti që ndoshta nuk e kishte menduar që ky hit do të dëgjohej edhe pas një dekade nga lançimi. Mumajesi mesa duket është bërë nostalgjik dhe pak minuta më parë ka ndarë me fansat në ‘Instagram’ videon e këngës.Komentet nga ndjekësit e tij kanë qenë të shumta, të cilët e cilësojnë ‘këngë të pavdekshme’. Kujtojmë që pjesëmarrës në ‘Top Fest 1’ kanë qenë dhe artistë shumë të njohur sot si Ermal Fejzullahu, Alban Skënderaj apo Shpat Kasapi

View this post on Instagram

#kanatekadhedite 👦🏻

A post shared by Flori Mumajesi (@iamflorimumajesi) on