HARROJENI FERON “BAD BOY”/ Fjalët që i thotë Arbenitës çdo vajzë do i donte – AlpeGossip
HARROJENI FERON “BAD BOY”/ Fjalët që i thotë Arbenitës çdo vajzë do i donte

HARROJENI FERON “BAD BOY”/ Fjalët që i thotë Arbenitës çdo vajzë do i donte

Pak muaj më parë, reperi Fero dhe modelja e njohur Arbenita Ismajli pranuan publikisht lidhjen e tyre. Ata janë shumë aktiv në rrjetet sociale dhe vazhdimisht publikojnë foto dhe video ku shihen shumë të dashuruar me njëri-tjetrin.

Shpesh herë në postimet e tyre dhe në komente ata nuk ngurrojnë që t’i shprehin publikisht ndjenjat e tyre  me dedikime shumë të ëmbla. Së fundmi, Arbenita ka publikuar një foto në përshkrim të së cilës ka shkruar: “Sytë flasin”, mirëpo vëmendjen e të gjithëve e ka marrë komenti romantik i Feros.

“Por vetëm Fero mund t’i lexojë”, ka shkruar Fero teksa Arbenita menjëherë ja ka kthyer me disa zemra.