Pas lindjes së vajzës Zaimina befason me deklaratën e saj: “Do të bëj një…” – AlpeGossip
Pas lindjes së vajzës Zaimina befason me deklaratën  e saj: “Do të bëj një…”

Pas lindjes së vajzës Zaimina befason me deklaratën e saj: “Do të bëj një…”

Bukuroshja e showbizit shqiptar, Zaimina Vasjari, para 4 muajsh u bë nënë për herë të parë duke sjellë në jetë vogëlushen Khloe. Që prej lindjes së vajzës, Zaimina duket se i është përkushtuar tërësisht asaj.

Ajo ndan shpesh me ndjekësit në Instagram foto e video të ëmbla të vogëlushes sybojëqielli dhe në një intervistë në ‘Top Albania Radio’, tregoi se jo vetëm ajo, por edhe partneri i saj Klodi i përkushtohet shumë vajzës së tyre.

Gjatë intervistës Zaimina rrëfeu se në të ardhmen jo shumë të largët, dëshiron shumë ti plotësojë dëshirën partnerit të saj për të bërë një djalë, e për ta bërë Khloen me një vëlla të vogël.