MOS E HUMBISNI/ Majlinda Zeka prezanton motrën dhe nuk do ta besoni sa të bukur e paska – AlpeGossip
MOS E HUMBISNI/ Majlinda Zeka prezanton motrën dhe nuk do ta besoni sa të bukur e paska

MOS E HUMBISNI/ Majlinda Zeka prezanton motrën dhe nuk do ta besoni sa të bukur e paska

Majlinda Zeka u bë shumë e famshme në Shqipëri e Kosovë kur emri i saj u përmend për shkak të lidhjes me Majkun. Pas ndarjes së tyre, Majlinda u vendos edhe më shumë në qendër të vëmendjes së mediave dhe shumë shpejt dyshja u bënë me fëmijë.

Tanimë, Majlinda është kthyer në një nga personazhet më të komentuar dhe jo vetëm kur bëhet fjalë për Majkun sepse historinë me të, ajo e ka lënë në të shkuarën.

Së fundmi Majlinda na ka prezantuar me motrën teksa me të ka kaluar një darkë në një restorant. Majlinda e ka fotografuar të motrën me një gotë verë në dorë teksa shikon nga kamera. Motra e Majlindës qenka vërtet shumë e bukur dhe ngjajnë shumë me njëra-tjetrën.

“Motra ime e bukur”, shkruan Majlinda krah fotos së postuar.