Lori Hoxha emocionohet nga VIP-i botëror që pa në Londër/ Shihni gafën e madhe që bëri (FOTO) – AlpeGossip
Lori Hoxha emocionohet nga VIP-i botëror që pa në Londër/ Shihni gafën e madhe që bëri (FOTO)

Lori Hoxha emocionohet nga VIP-i botëror që pa në Londër/ Shihni gafën e madhe që bëri (FOTO)

Lori Hoxha ka vendosur të ndiqte studimet dhe më në fund ka bërë shpërnguljen përfundimtare në kryeqytetin britanik.

E sigurisht që Londra është një ndër qytetet më të bukur për të jetuar dhe aty jetojnë shumë VIP-a e njërin prej tyre kishte fatin ta shihte Lori.

Lori ka publikuar një foto  në Snapchat ku  shihet se është emocionuar shumë që ka parë kuzhinierin e famshëm Gordon Ramsay-n, saqë ka harruar se mbiemri i tij shkruhet “Ramsay” dhe jo “Ramsey”.