SONDAZHI/ Të fiksuar pas emisioneve të pasdites? Ja moderatorja që na pëlqen më shumë – AlpeGossip
SONDAZHI/ Të fiksuar pas emisioneve të pasdites? Ja moderatorja që na pëlqen më shumë

SONDAZHI/ Të fiksuar pas emisioneve të pasdites? Ja moderatorja që na pëlqen më shumë

Emisionet e pasdites  janë kthyer në të preferuarin e publikut. Mirëpo duket se konkurrenca është rritur  pasi këtë vit  kemi edhe një prezantuese të re Evi Reçin.

Ndërkohë që Rudinën e  kemi parë prej shumë kohësh duke drejtuar emisionin e saj ,moderatoret e tjera kanë ndryshuar shpesh. Prandaj ne të AlpeNews.al vendosëm të bënin një sondazh  se cila ka fituar më shumë adhurimine publikut.

Sigurisht konkorrenca midis Bietës dhe  Rudinës vazhdon edhe në mediat online por Rudina vazhdon edhe për këtë vit të jetë më e preferuara.  Ndërkohë edhe pse për publikun Evi Reçi  njihet si këngëtare duket se po ja del edhe në prezantim duke qëndruar pas Bietës dhe Rudinës.

Evi Reçi

Rudina Magjistari

Julka Gramo

Bieta Sulo

AlpeNews.al