PËR HERË TË PARË/ Victoria tregon problemin më shqetësues mes saj dhe David Beckham (VIDEO) – AlpeGossip
PËR HERË TË PARË/ Victoria tregon problemin më shqetësues mes saj dhe David Beckham (VIDEO)

PËR HERË TË PARË/ Victoria tregon problemin më shqetësues mes saj dhe David Beckham (VIDEO)

Victoria dhe David Beckham janë një ndër çiftet më të pëlqyer të showbiz-it të cilët gjithmonë kanë ditur të tërheqin vëmendjen e mediave dhe publikut.

Së fundmi Victoria ka hapur kanalin e saj në ‘Youtube’ ku ka vendosur të ndajë me fansat pjesë nga përditshmëria e jetës së saj, përtej asaj që shohim në ekran.

Në videon fundit të publikuar, ajo ka zbuluat një pjesë të karakterit të saj të cilin nuk e dinim më parë. Victoria është e “fiksuar” pas pastërtisë, por është tepër e çrregullt. Kjo gjë ndikon jashtë mase negativisht tek patrneri i saj, i cili vuan nga “çrregullimi obsesiv kompulsiv” dhe ambienit në të cilin David qëndron mund të ndikojë shumë keq në sëmundjen e tij.

Gjatë videos, teksa tregon dhomën e hotelit, Victoria pranon që nuk kujdeset shumë për të, madje kjo gjë krijon edhe panik tek David.

Ai është shumë i rregullt, ndërsa unë jam e fiksuar pas pastërtisë, dezinfektoj gjithçka, por jam pak e çrregullt”, ka thënë ajo.

Epo shprehja “Të kundërtit tërhiqen” në këtë rast merr kaq shumë kuptim! Por gjithsesi çifti ia kanë dal më së miri që në kaq vite të kenë një mardhënie të shëndoshë