TË POZOSH TE FUSHAT ME LIVANDO/ Njihuni me vipe-t shqiptare që zgjodhën Francën për setin fotografik – AlpeGossip
TË POZOSH TE FUSHAT ME LIVANDO/ Njihuni me vipe-t shqiptare që zgjodhën Francën për setin fotografik

TË POZOSH TE FUSHAT ME LIVANDO/ Njihuni me vipe-t shqiptare që zgjodhën Francën për setin fotografik

Artistët e showbizit shqiptar postojn foto ku udhëtojnë në vendet më të bukura në botë. I kemi parë që disa prej tyre preferojnë Mykonos ose vendet aziatike por nuk mund të ngelet mbrapa edhe fushat me livando në Francë.

E kemi parë të ketë ndodhur jo rrallëherë që VIP-at të “kopjojnë“ njëri –tjetrin kur vjen fjala tek ato gjërat e mira e që duhen shijuar patjetër, dhe Franca këtë vit po preferohet “ca” si tepër nga të famshmit shqiptarë.

Dhe për të vizituar Provencë-n, duket qenka pikërisht kjo periudha ideale, mesi i qershorit deri në mesin e korrikut, sepse është koha e shpërthimit të kësaj luleje, që e bën peisazhin përreth të duket si parajsa mbi Tokë.

Ja disa nga femrat e showbizit që zgjodhën fushat me livando në Provence të Francës për setin e tyre fotografik.

Agnesa Vuthaj

Alketa Vajsiu

Julka Gamo

Përgatiti: AlpeNews.al