ÇFARË NDODHI? Djali i tregon të dashurës se si të vishet kur të dali me shoqet por… (VIDEO) – AlpeGossip
ÇFARË NDODHI? Djali i tregon të dashurës se si të vishet kur të dali me shoqet por… (VIDEO)

ÇFARË NDODHI? Djali i tregon të dashurës se si të vishet kur të dali me shoqet por… (VIDEO)

Një video mjaft interesante shihet në internet, kur një çift simpatik ishin duke shikuar televizionin, kur vajzës i erdhi një mesazh në telefon pë të dal me shoqe.

Një çift simpatik është bër hit në internet kur vajzë i erdhi një mesazh në telefon e cila ftohet të dal me shoqe.

Pastaj ajo ngritet për tu bër gati dhe merr sugjerime nga i dashuri se çfarë të vesh.

I dashuri e kthen disa herë, sepse nuk dukej mirë, sepse shpesh dukej lakuriq. Por në fund vajza vishet e gjitha, duke e mbuluar tërë trupin me veshje sportive, dhe me këtë veshje djali është shumë i lumtur.

Por kur del vajza jashtë, ajo i heq ato, sepse poshtë tyre kishte një fustan të shkurtër dhe  dukej mjaft provokuese. Për më shumë shikojeni videon.

😜😜

😜😜

Gepostet von Video.am am Freitag, 24. August 2018