“MË ÇMENDËT”/ Alba Hoxha tregon të VËRTETËN për Albi Nakon: Nuk jemi të… (FOTO) – AlpeGossip
“MË ÇMENDËT”/ Alba Hoxha tregon të VËRTETËN për Albi Nakon: Nuk jemi të… (FOTO)

“MË ÇMENDËT”/ Alba Hoxha tregon të VËRTETËN për Albi Nakon: Nuk jemi të… (FOTO)

Prej shumë kohësh përflitej se koreografi Albi Nako dhe balerina Alba Hoxha janë në një lidhje. Por me postimin e fundit, Alba ka hedhur dyshime mbi marrëdhënien e tyre duke e mohuar për herë të parë publikisht që të dy janë në një lidhje.

Balerina e njohur ka publikuar një foto pranë oxhakut ku shkruante: Ngrohtë vetëm pranë oxhakut.

Fotoja i ka bërë përshtypje një fansi i cili i ka komentuar: Edhe Albit.

Mesa duket Albës i ka ardhur në majë të hundës me aludimet lidhur me ta dhe i është kthyer ndjekësit e inatosur: Nuk jam e lidhur me Albin se më çmendëtttt’.