“TË FALA MAMIT”/ Kejvina nxehet KEQ fare dhe ofendon fansat (FOTO) – AlpeGossip
“TË FALA MAMIT”/ Kejvina nxehet KEQ fare dhe ofendon fansat (FOTO)

“TË FALA MAMIT”/ Kejvina nxehet KEQ fare dhe ofendon fansat (FOTO)

Kjevina Kthjella është velina e “Xing Me Ermalin” e cila ka tërhequr vëmendjen e publikut.

Ajo është rritur në vendin fqinjë,në Itali gjë e cila shihet edhe në të folurën e saj.

Pikërisht ky problem i saji me gjuhën shqipe ka bërë që gjithnjë fansat ta kritikojnë në rrjete sociale shpeshherë edhe pa të drejtë.

Por këtë herë Kejvina është nxehur keq fare dhe i ka bërë fansat për ”një lek”.

Ajo ka publikuar në profilin e saj të instagramit, komentet në të cilat sipas saj fansat “vjellin vrer” së bashku me emrat e tyre.

Në fund ajo shkruan disa fjalë përmbledhëse që mund ti lexoni në foton më poshtë: