FLORI MUMAJESI U SHFAQ NË CLUB ME NJË BJONDE/ Zbulohet vajza misterioze (FOTO) – AlpeGossip
FLORI MUMAJESI U SHFAQ NË CLUB ME NJË BJONDE/ Zbulohet vajza misterioze (FOTO)

FLORI MUMAJESI U SHFAQ NË CLUB ME NJË BJONDE/ Zbulohet vajza misterioze (FOTO)

Flori Mumajesi  ka publikuar një video në rrjetin social Instagram ku shfaqesh bashkë me një vajzë të panjohur bjonde. Të dy dukeshin të lumtur dhe menjëherë postimi mori vëmendjen ne gjithë mediave duke u aluduar se midis dyshes kishte diçka më shumë se shoqëri.

Me anë të një kërkimi nëpër rrjete sociale AlpeNews.al zbuloi se vajza  në foto quhet  Vivi Pitarka. Gjithashtu ajo është pjesë e “Win Music Freedom” e cila merret me promovimin e  eventeve , koncerteve apo festat e ndryshme.

Bukuroshja nuk është e panjohur  edhe për personazhet e njohura shqiptare si Einxhel Shkira apo stilisti Niko Komani.