TËRBUAN TË GJITHË MESHKUJT/ Këto janë motrat seksi që u bënë të njohura nga VIP-et (FOTO) – AlpeGossip
TËRBUAN TË GJITHË MESHKUJT/ Këto janë motrat seksi që u bënë të njohura nga VIP-et (FOTO)

TËRBUAN TË GJITHË MESHKUJT/ Këto janë motrat seksi që u bënë të njohura nga VIP-et (FOTO)

Jo vetëm vip-at komentohen gjerësisht në media por kohët e fundit  fanst tregojnë një interes të madh edhe për familjen e tyre.

Disa prej femrave më seksi të shoiwbizit na kanë prezantuar me motrat ,të cilat janë kthyer direkt në një personazh të njohur për publikun.

Vajzat bukuroshe përveç kanë rritur numrine ndjekëve në rrjetet sociale ato vazhdojn të komentohen edhe në mediat online për format fizike apo bukurin.

Ne ju njohim  me disa nga motrat seksi të vip-ve tona.

Arbenita dhe Almedina Ismajli

Enca dhe Uindi Haxhiaj

Andrra dhe Arlinda Destani

Almeda dhe Ilda Abazi

AlpeNews.al