JO VETËM MODELE/ Xhesika Berberi zbulon pasionin e saj (FOTO) – AlpeGossip
JO VETËM MODELE/  Xhesika Berberi zbulon pasionin e saj (FOTO)

JO VETËM MODELE/ Xhesika Berberi zbulon pasionin e saj (FOTO)

Xhesika Berberi është një nga modelet më të njohura shqiptare. Ajo momentalisht jeton në Amerikë, ku dhe ushtron profesionin e saj. Xhesika e ka treguar shpesh herë se modelingu është pasioni i saj, por ditën e sotme ka zbuluar se nuk është i vetmi. Ajo ka publikuar një video në ‘Instastory’ duke gatuar dhe ka shkruajtur: “Një ndër pasionet e mia më të mëdhaja është gatimi”. Në video mund të vihet re që ushqimet janë të shëndetshme, gjë që tregon se Xhesika kujdeset për linjat e saj, pavarësisht se di të gatuajë shumë mirë.