DITËLINDJE NJËHERË NË KATËR VITE/ Ja si po e feston 28 vjetorin Capital T – AlpeGossip
DITËLINDJE NJËHERË NË KATËR VITE/ Ja si po e feston 28 vjetorin Capital T

DITËLINDJE NJËHERË NË KATËR VITE/ Ja si po e feston 28 vjetorin Capital T

Reperi shumë i dashur për publikun shqiptar, Capital T, feston sot ditëlindjen. Ai ka lindur me datë 29 Shkurt të vitit 1992 dhe mbush 28 vjeç.

Në mesnatë ai ka publikuar një foto dhe video në profilin e tij të Instagramit duke treguar si e ka gjetur ditëlindja. Në postimin në fjalë reperi shihet duke darkuar pranë një akuarimi, duke preferuar të mos e tregojë vendodhjen konkrete.

“28, shihemi pas 4 viteve”, shkruan Capitali, duke iu referuar ditës së rëndësishme që vjen vetëm 1 herë në katër vite, pra vitit të brishtë.