KUR HARROHET DROGA DHE ISH-I/ Si i mbuluan vip-et skandalet dhe bën shqiptarët sërish për vete - AlpeGossip
KUR HARROHET DROGA DHE ISH-I/ Si i mbuluan vip-et skandalet dhe bën shqiptarët sërish për vete

KUR HARROHET DROGA DHE ISH-I/ Si i mbuluan vip-et skandalet dhe bën shqiptarët sërish për vete

Pas ngjarjes së bllokut Elvana Gjati u rikthye më e fortë se asnjëherë duke rrëmbyer gjithë vëmendjen  mediave dhe të publikut dhe duket se ja ka dalë të nxjerrë nga mendja e njerëzve skandalin e përfshurë bashkë me të fejuarin.

Po si u harrua ngjraj e blolkut dhe si ja doli Elvana të kthehesh me bëma akoma më të mëdhaja? Ja strategjit e këngëtares dhe nuk është e vetmja e showbizit.

Pas kthimit Elavana u shfaq në premierat e filmit “Dy gisht mjaltë” dhe veshjet e saja nuk mund të qëndronin jashtë vëmendjes. Nga ngjyrat deri tek modelet më  “cool” të momentit.

Pasi u zhduk  dy  mua nga rrjetet sociale, Elvana tani është aktive duke publikuar çdo foto në të cialt shfqet suuper seski duke treguar se muzika e saj  vazhdon po njësoj dhe vazhdon të ketë dashurinë e fansave njësoj .

View this post on Instagram

Last night in Düsseldorf 💜 Credits: @dimabekannt

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

View this post on Instagram

Thank you❤️ Credits: @gon1b

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

Viola Spiro 

Ish velina do të kthehesh në qendër të vëmendjes pas lidhjes me të dashurin që u arrestua për trafik droge.  Gjatë kohës që media dhe ndjekësit  e kryqëzuan ,Viola zgjodhi të heshte dhe të shkëputesh nga rrjetet.

Mjaftoi që velina të na tregonte se ishte penduar gjatë lojës “pyetje dhe përgjigje” dhe disa foto seksi na bënë ta harronim ishin e Violës.

View this post on Instagram

#vilmaswedding ❣️

A post shared by V (@violaspiro) on

View this post on Instagram

•boat day @cohlssportwear

A post shared by V (@violaspiro) on

Suada Sherifi

Pas bashkëshorti u përfshi në sherrine  bllokut , ish missi u tregua më e zgjuar duke e shfytëzuar median dhe rrjetet sociale. Ajo publikonte foto të ndryshem ku dukesh në form dhe nuk mungoi të dilte për intervist. Gjithashtu bukuroshja nuk ngurroi të bente ehde reklamime të bizneseve duke treguar se publiku akoma i beson imazhit të Suadës.

Alpenews.al