KENDELL JENNER NUK DËSHIRON QË TË KETË FLOKË TË SHKUTËR/ Arsyeja na bëri të gjithëve për të qeshur – AlpeGossip
KENDELL JENNER NUK DËSHIRON QË TË KETË FLOKË TË SHKUTËR/ Arsyeja na bëri të gjithëve për të qeshur

KENDELL JENNER NUK DËSHIRON QË TË KETË FLOKË TË SHKUTËR/ Arsyeja na bëri të gjithëve për të qeshur

Supermodelja me famë botërore Kendall Jenner çfarë nuk ka bërë për hir të modës dhe karrierës.

Ja një “tur i vogël sakrificash!”

Së pari: pozoi nudo për “Vogue Italia”.

Së dyti: Nuk veshi të brendshme në Vanity Fair 2019.

Së treti: Veshi bikini në mes të dëborës.

Së katërti: Mungoi në ditëlindjen e parë të Stormi-t, vajzës së Kylie Jenner për të qenë në Javën e Modës në New Jork.

Pooor…

Gjëja që ajo nuk dëshiron të bëjë kurrë është të presë flokët pasi nuk do që të duket si një kopje e vogël e nënës së saj, Kris Jenner.

Për të qeshur, apo jo?

Përgjatë një intervistë për “E!” ajo ka deklaruar se i ngjan shumë nënës së saj dhe nëse pret flokët atëherë do duket njëlloj si Kris.

Por kjo s’do të thotë që edhe Kris nuk i zgjat flokët që mos të duket si vajzat e saj! Madje, madje, ajo ka shumë dëshirë që të duket si ato, ose më saktë, si Kim…