ËSHTË NË LIDHJE TË RE/ Moderatorja e famshme shqiptare konfirmon ndarjen nga bashkëshorti - AlpeGossip
ËSHTË NË LIDHJE TË RE/ Moderatorja e famshme shqiptare konfirmon ndarjen nga bashkëshorti

ËSHTË NË LIDHJE TË RE/ Moderatorja e famshme shqiptare konfirmon ndarjen nga bashkëshorti

Moderatorja e njohur Dajana Shabani e cila prezanton emisionin “Ditë e Re” që transmetohet në “Ora News” së fundmi ka qenë e ftuar në “Why Not” prej ku për herë të parë ka konfirmuar ndarjen nga bashkëshorti me të cilin ka një vogëlushe 3-vjeçare të quajtur Marlena.

Edhe pse shprehimisht nuk ka deklaruar se është divorcuar, biseda me moderatoren Roza Lati ka lënë të nënkuptohet se ajo tashmë është divorcuar dhe po shijon një lidhje të re dashurie.

Ja biseda e plotë mes Rozës dhe Dajanës:

Roza Lati: Dita jote më e sikletshme ka qenë dita e celebrimit?

Dajana Shabani: Po…

Roza Lati: Çfarë komenti ke ti tani që je këtu?

Dajana Shabani: Tani jam e dashuruar kështu që jam duke parë përpara.

Roza Lati: Je duke u rimëkëmbur.

Dajana Shabani: Po, po, jam e ridashuruar!