“NGA ARBËR NË ARBA”/ Grimieri i motrave Vjollca shndërrohet në femër dhe i la edhe VIP-at gojëhapur (FOTO) – AlpeGossip
“NGA ARBËR NË ARBA”/ Grimieri i motrave Vjollca shndërrohet në femër dhe i la edhe VIP-at gojëhapur (FOTO)

“NGA ARBËR NË ARBA”/ Grimieri i motrave Vjollca shndërrohet në femër dhe i la edhe VIP-at gojëhapur (FOTO)

Grimieri i VIP-ave, Arbër Bytyqi ka gjetur padyshim mënyrën më të veçantë për t’u transformuar në Halloween.

Arbri nuk ka zgjedhur aspak të transformohet si ndonjë personazh apo të bëhet sa më i frikshëm, por grimieri është kthyer në femër.

Ai ka postuar në Instagram një foto të transformimit bashkangjitur me foton e tij origjinale dhe shkruan: “Nga Arbër në Arba”.

Ky transformim ka habitur edhe VIP-at. Enca i komenton: “Mirë që nuk je goc se ndryshe këto kur*at do kishin konkurrencë”.

“Motër na ftohte tani gjithë estradën”, i komenton Tuna.

ImageImage

Image