Para lindjes dhe shumë seksi! Adelina Tahiri poston FOTOT provokuese nga… – AlpeGossip
Para lindjes dhe shumë seksi! Adelina Tahiri poston FOTOT provokuese nga…

Para lindjes dhe shumë seksi! Adelina Tahiri poston FOTOT provokuese nga…

Këngëtarja e njohur Adelina Tahiri për një kohë të gjatë e fshehu lidhjen me biznesmenin maqedonas Serjoza Markov me të cilin aktualisht është në pritje të një fëmije. Ka disa muaj tashmë që çdo gjë është publike madje Adelina ka publikuar edhe foto me Markov dhe duket shumë e lumtur.

Këngëtarja shqiptare është në ditët e fundit të shtatëzënisë dhe nuk ka nguruar të bëj një set të mrekullueshëm fotosh ku duket provokuese e mjaft seksi. E veshur vetëm me të brëndshme nga poshtë, barkun e zbuluar dhe një bluzë të shkurtët shohim që Adelinës pritja e ëmëbël i ka dhënë një tjetër shkëlqim.

Që në ditët e para ajo ka zbuluar edhe gjininë e fëmijës dhe është në pritje të një djali. Ne urojmë që çdo gjë të shkojë mirë.