TANI PO QË DO ÇMENDEN VAZJAT/ Capital T sapo publikoi foton më seksi të tijën dhe ç’po na shohin sytë – AlpeGossip
TANI PO QË DO ÇMENDEN VAZJAT/ Capital T sapo publikoi foton më seksi të tijën dhe ç’po na shohin sytë

TANI PO QË DO ÇMENDEN VAZJAT/ Capital T sapo publikoi foton më seksi të tijën dhe ç’po na shohin sytë

Përfundimisht, Capital T ka vendosur t’i fiksojë femrat me pozat seksi që publikon herë pas here në llogarinë e tij në Instagram.

Ai është ushtruar gjatë për të pasur një trup perfekt dhe palestra e ka dhënë rezultatin!

Këtë e ka vërtetuar edhe njëherë fotoja e fundit e reperit, i cili ka pozuar në një pishinë dimërore.

Me biceps, triceps, six-pack e të tjera si këto, Kapo është padyshim një “çun i kompletuar” që na i kënaqi sytë me këto poza.

Siç e thotë edhe vetë, reperi është në gjendjen më të mirë që ka qenë ndonjëherë, lidhur kjo me çdo aspekt të jetës së tij.

“Më i mirë që kam qenë ndonjëherë, në gjithçka! Pa gënjeshtra.”- shkruan Kapo krahas postimit dhe jemi mëse dakord.

Fjalët e tepërta janë fukarallëk, ndaj po ju lëmë ta shijoni vetë foton më mirë!

View this post on Instagram

Best ive ever been on everything 💙No🧢

A post shared by Capital T (@truekapo) on