E MERR HAPIN E PARA/ Kiara thyen distancën dhe puth për herë të parë Luizin (VIDEO) – AlpeGossip
E MERR HAPIN E PARA/ Kiara thyen distancën dhe puth për herë të parë Luizin (VIDEO)

E MERR HAPIN E PARA/ Kiara thyen distancën dhe puth për herë të parë Luizin (VIDEO)

Marrëdhënia mes Kiarës dhe Luizit duket se po avancon më shumë. Ditën e djeshme Luizi vendosi që të vendosë një distancë nga Kiara në mënyrë që të shohë se si do shkonte marrëdhënia dhe nëse kjo e fundit do të bënte një hap kundrejt tij.

Ditën e sotme Kiara ka bërë një hap drejt marrëdhënies me të, dhe i ka dhuruar një puthje në qafë. Nga video e publikuar Luizi duket shumë i emocionuar, dhe kjo vërehet në fytyrën e tij.