INTERNETI PO ”ÇMENDET”/ E gjitha nudo, një vajzë bën twerk mbi një Ferrari (VIDEO) – AlpeGossip
INTERNETI PO ”ÇMENDET”/ E gjitha nudo, një vajzë bën twerk mbi një Ferrari (VIDEO)

INTERNETI PO ”ÇMENDET”/ E gjitha nudo, një vajzë bën twerk mbi një Ferrari (VIDEO)

Një video e cila tregon një grua nudo që bën twerk mbi një Ferrari të kuq dhe shoferi tymos një cigare u bë virale në rrjet.

Pamjet u filmuan në Marina Ibiza/ Spanjë. Të shumta ishin komentet negative që mori si video për shkak të përmbajtjes, por nuk mund të mos bëhej virale një skenë e tillë.

Ibiza njihet për plazhet e mbushura me diskoteka, ku të rinjtë mblidhen nga e gjithë bota për të kaluar pushime të ‘çmendura’.