Me flokët e shkurta/ Dua Lipa nuk lë vend për koment, ja sa në formë duket (FOTO) – AlpeGossip
Me flokët e shkurta/ Dua Lipa nuk lë vend për koment, ja sa në formë duket  (FOTO)

Me flokët e shkurta/ Dua Lipa nuk lë vend për koment, ja sa në formë duket (FOTO)

Dua Lipa është njëra nga këngëtaret shqiptare më të njohura në botë.

Ajo së fundi ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet shumë seksi dhe provokuese.

Në këto imazhe ajo veshur mbante pantallona të gjata dhe bluzë të zezë të kombinuar edhe me një rrip.

Kurse ndryshimi që ajo ka bërë në flokë duket se e ka bërë edhe më të bukur dhe seksi.