ENCA APO FJOLLA? Reperi i njohur shqiptar jet përgjigjen epike: Pa i provuar nuk… (FOTO) – AlpeGossip
ENCA APO FJOLLA? Reperi i njohur shqiptar jet përgjigjen epike: Pa i provuar nuk… (FOTO)

ENCA APO FJOLLA? Reperi i njohur shqiptar jet përgjigjen epike: Pa i provuar nuk… (FOTO)

Reperi i njohur shqiptar K-Albo ishte i ftuar së fundmi në emisionin “Mirage”, ku u bë pjesë e rubrikës “Kë zgjedh”. Reperi duhet të zgjidhte mes personazheve të njohur të showbizit dhe kur erdhi rradha e Encës dhe Fjollës, ai dha një përgjigje epike.

I pyetur kush e ka gjoksin mëseksi mes Fjolla Morinës dhe Encës, Albo u shpreh se pa i provuar nuk mund të përgjigjet.

“Se di, nuk jam kam parë mirë, pa i provuar s’mund të them gjë. Më duket se Enca i ka më origjinale, por pa i provuar s’di çfarë të them”, u përgjigj reperi.