I DASHURI FLLIQ GERTËN E BIG BROTHER/ Tregon momentet e tyre private (VIDEO) – AlpeGossip
I DASHURI FLLIQ GERTËN E BIG BROTHER/ Tregon momentet e tyre private (VIDEO)

I DASHURI FLLIQ GERTËN E BIG BROTHER/ Tregon momentet e tyre private (VIDEO)

Ish-banorja e “Big Brother 9”, Gerta Shino prej kohësh po jeton në Norvegji me partnerin e saj Florentin të cilin e ka prezantuar me publikun dhe publikon shpesh foto me të.

Gerta është shumë aktive në rrjete sociale, por sidomos në kanalin e saj në Youtube ku së fundmi ka realizuar një video me partnerin.

Gjatë videos, Florenti ka zbuluar edhe momentet e tyre private duke treguar se Genta i ka bërë ‘kërcim në preher’ dhe i dërgon mesazhe tëpista.

Gerta është vënë në siklet dhe i është kthyer partnerit: “Pse i thua këto gjëra”.

“Po duan t’i dinë njerëzit”, i është përgjigjur ai. Ndiqni videon e mëposhtme.