“LOOK I RI”/ Me një fustan të ngushtë pas trupit dhe me flokët bjond Mimoza Shkodra “thyen” rrjetin – AlpeGossip
“LOOK I RI”/ Me një fustan të ngushtë pas trupit dhe me flokët bjond Mimoza Shkodra “thyen” rrjetin

“LOOK I RI”/ Me një fustan të ngushtë pas trupit dhe me flokët bjond Mimoza Shkodra “thyen” rrjetin

Këngëtarja e njohur Mimoza Shkodra është shumë aktive në rrjetin social Instagram.

E së fundmi ajo ka tërhequr vëmëndjen e ndjekësve të saj me look-un e ri.

Image

Këngatarja shfaqet me flokët bjond dhe me një fustan të zi ngjitur pas trupit e cila i tregon format perfekte të saja trupore.

Nuk përjashtohet mundësia që kjo të jetë një paruke, magjithatë fansat mendojnë se Mimoza duhet ta mendojë seriozisht një ndryshim të tillë.

Kujtojmë që në muajin korrik, këngëtarja e njohur Mimoza Shkodra solli bashkëpunimin muzikor me Skerdin, të titulluar “T’lutem”.

Image

Image

Image