REZARTI E PUTH PAPRITUR, KEJVINA E GJUAN ME SHPULLË/ Momenti që nuk e kapët në “Shiko Kush Luan” – AlpeGossip
REZARTI E PUTH PAPRITUR, KEJVINA E GJUAN ME SHPULLË/ Momenti që nuk e kapët në “Shiko Kush Luan”

REZARTI E PUTH PAPRITUR, KEJVINA E GJUAN ME SHPULLË/ Momenti që nuk e kapët në “Shiko Kush Luan”

Modelja bukuroshe Kejvina Kthella ishte e ftuar mbrëmjen e së shtunës në “Shiko kush luan”. Ajo u bë pjesë e lojrave të ndryshme, si dhe i ndodhi një e papritur.

Në një prej lojrave, kapiteni i skuadrës Rezart Veleshnja e mbështolli Kejvinën me letër higjienike për t’u dukur si mumje. Mirëpo, një detaj që iu ka shpëtuar të gjithëve, por është vënë re së fundmi nga “Xing.al” është një e puthur!

Ndërkohë që e mbështillte me letër higjienike, Rezarti e puthi befasisht modelen. Kejvina reagoi duke i gjuajtur në shpullë. I pranishëm ishte dhe aktori Romeo Veshaj, i cili reagoi i habitur.

Këtë moment mund ta shihni në videon e mëposhtme: