FESTON DITËLINDJEN/ Stafi surprizon moderatorin shqiptar gjatë transmetimit live - AlpeGossip
FESTON DITËLINDJEN/ Stafi surprizon moderatorin shqiptar gjatë transmetimit live

FESTON DITËLINDJEN/ Stafi surprizon moderatorin shqiptar gjatë transmetimit live

Ditën e djeshme gazetari dhe moderatori i njohur Blendi Salaj ka festuar ditëlindjen. Ai ka mbushur40 vjeç dhe gjatë transmetimit të emisionit të tij në ‘A2 News’, stafi i emisionit së bashku me moderatoren Aulona Minga i bënë një surprizë Blendit gjatë transmetimit live.

Teksa ata po flisnin për lajmet më të fundit në vend në ekranin e studios është shfaqur një format gazete mbi të cilën shkruhej: “Edhe 100 Blendi, nga Stafi “Dita Jonë”.

Kjo surprizë ishte e papritur për gazetarin i cili është habitur pa masë, ndërkohë që më pas ka falenderuar gjithë stafin duke thënë që është shumë i lumtur që këtë 40 vjetor e feston me ta.

Surprise 🎂 #DITAJONE ne A2 CNN

Gepostet von Aulona Minga am Mittwoch, 1. Mai 2019