Meshkujt e provokojnë keqazi në videon live, bjondia shthur gojën dhe u bën gjestin e turpshëm – AlpeGossip
Meshkujt e provokojnë keqazi në videon live, bjondia shthur gojën dhe u bën gjestin e turpshëm

Meshkujt e provokojnë keqazi në videon live, bjondia shthur gojën dhe u bën gjestin e turpshëm

Bisedat e nxehta që bëhen në rrjetet sociale shpesh degjenerojnë në të shara dhe fjalor të ndyrë të përdorur nga personat protagonistë në një video.
Debati bëhet edhe më provokues kur janë vajzat ato të cilat fillojnë dhe përdorin një fjalor joetik dhe kënaqin audiencën që i ndjek.

Përveç se është jo i pëlqyeshëm për një pjesë të shoqërisë fakti se të tilla video po bëhen më të shpeshta, është gjithashtu edhe demoralizues.

Të tillë persona gjenden kudo dhe ende vazhdojnë të kërkojnë një indicie të vogël për të përdorur dikë.

Një video e pazakontë ka kapur vëmendjen e përdoruesve të Instagram, ku protagoniste është një vajzë bjonde me theks grek dhe një djalë i cili vazhdon ta ngacmojë duke i kërkuar të kryejë marrëdhënie seksuale me të.

Videoja live degjeneron në momentin kur të dy palët fillojnë e shajnë pisët.