NË HAPAT E MAMASË/ Vajza e vogël e Kim Kardashian preferon takat e saj (FOTO) – AlpeGossip
NË HAPAT E MAMASË/ Vajza e vogël e Kim Kardashian preferon takat e saj (FOTO)

NË HAPAT E MAMASË/ Vajza e vogël e Kim Kardashian preferon takat e saj (FOTO)

Kim Kardashian është mama e 2 vajzave, që mesa duket janë duke ecur në hapat e saj, edhe pse ende të vogla. Kim ka publikuar një video në ‘Instastory’, ku Chicago (vajza më e vogël), shihet duke ecur nëpër shtëpi me takat e saj dhe me një çantë të vogël në dorë. Vajzat e motrave Kardashian janë të njohura për jetën luksoze që bëjnë. Kujtojmë që edhe vajza e Kylie, Khloe dhe Kourtney veshin veshje të shtrenjta dhe firma të njohura, gjë që është kritikuar shpesh nga fansat e tyre. Ashtu si North, ndoshta dhe Chicagon do ta shohim së shpejti në kopertina të revistave të njohura.