“PËR HERË TË PARË E KAM PARË TEK”/ Heidi për Romeon: Më tërhoqi që në foto – AlpeGossip
“PËR HERË TË PARË E KAM PARË TEK”/ Heidi për Romeon: Më tërhoqi që në foto

“PËR HERË TË PARË E KAM PARË TEK”/ Heidi për Romeon: Më tërhoqi që në foto

Në Top Albania Radio po vijon transmetimi i ‘Big Brother Live nga Shtëpia’, që do të bëjë shoqëri deri në 18:00, një transmetim radiofonik nga shtëpia më e famshme në vend. Personazhet më të komentuar rivihen në rolin e prezantuesve të pamjeve, me plot të papritura dhe emocione. Në këtë episod të fundit, Jonida Aliçkolli dhe Elona Duro ishin dy moderatorë në shtëpitë e tyre të cilat intervistuan një nga një banorë finalistë.

Eshtëur nga Elona Duro për pyetjen e saj me Romeo Veshaj dhe si lindi simpatia, Heidi Baci u përgjigj:

Me të thënë të drejtën, ta them trroç fare, unë për herë të parë e kam parë tek studio, që unë pastaj e kuptova që më shumë që ishte i Romeos. Sepse unë kur erdha këtu për letrat, firmat për Big Brother ishte kjo studio që kishte fotografinë e Romeos, sepse ishin dy njësoj. Ishte Romeo dhe i vëllai. Dhe thashë wow interesante, por ngaqë isha me shumë mendime për tek intervista që çfarë do të them, thashë okay.