Noizy nuk i ndahet Era Istrefit! Pasi e përmendi në këngë tani e krahason me… (FOTO) – AlpeGossip
Noizy nuk i ndahet Era Istrefit! Pasi e përmendi në këngë tani e krahason me… (FOTO)

Noizy nuk i ndahet Era Istrefit! Pasi e përmendi në këngë tani e krahason me… (FOTO)

Era Istrefi është gati për koncertin e saj i cili mbahet nesër në Dubai.

Këngëtarja e talentuar shqiptare u bë shumë e famshme me projektin “Bonbon”.

Sot ajo ka postuar një foto ku duket e shoqëruar nga motra e saj Nora Istrefi, Robert Berisha, Sellma Kaci, Dj Kont dhe disa të tjerë.

Ajo që bie në sy përveç këtyre personazheve në foton e Erës është komenti i Noizyt ku i shkruan “Pocahontas”.

Kujtojmë se Noizy  e ka përmendur atë në një nga këngët e tij ku ka thënë “e bukur si Era”./AlpeNews.al/