ROZANA RADI E FSHIN NGA “INSTAGRAMI”/ Fjolla Morina i kthehet: Qysh moj… (FOTO) – AlpeGossip
ROZANA RADI E FSHIN NGA “INSTAGRAMI”/ Fjolla Morina i kthehet: Qysh moj…  (FOTO)

ROZANA RADI E FSHIN NGA “INSTAGRAMI”/ Fjolla Morina i kthehet: Qysh moj… (FOTO)

Nuk e mohoni dot që kur dikush na ka hequr nga Instagrami s’na ka ardhur aspak mirë dhe kemi reaguar në mënyrë të ndryshe. Ose kemi “plasur” në vetvete, ose u kemi shkruar, ose i kemi hequr edhe ne.
Një situatë e tillë ka ndodhur Rozana Radit dhe Fjolla Morinës.

Këngëtarja Rozana Radi ka probleme me llogarinë e saj në Instagram dhe këtë e ka bërë të ditur vetë ajo nëpërmjet publikimit të një fotografie në të cilën zbulon mesazhet që i ka shkruar Fjolla Morina.
Instagrami po ia largon miqtë, prandaj Rozana ka dashur që t’ua sqarojë se ajo nuk po ua heq vetë ‘follow-in’.

“Qysh moj smë ki follow, ajd mirë ti me mendje”, i ka shkruar Fjolla.

“Miq mikesha kusherinj etj etj… Kam qe te enjten e shkuar qe kam prob me insta. Me pak fjale ne inst tim dalin qe une ndjek te gjithe Kinezet Aziatiket e botes (jo ata mua) dhe nuk ndjek me miqt e mi. Ose si kam fare ose i kam bllok ose nuk me kane por nuk ne shikojne asnje postim ne story apo tek muri. Me sa me spjeguan kjo ndodh kur merr nje aplikacion dhe vendos te dhenat e inst tend personal mund te te futen tek insta yt.

Kujdes mos jepni te dhenat e inst tuaj ne keto aplikacione qe merrni. Ps @fjolla.morina ti dhe shume miq te tjere nuk preferoni kuzhinen kineze ndaj sju kam ???”, ka sqaruar Rozana.