“ÇFARË KA HUMBUR MEVLANI”/ Antonela bëri gjithë fansat për vete me pozat e fundit: Tu rrëshqit… – AlpeGossip
“ÇFARË KA HUMBUR MEVLANI”/ Antonela bëri gjithë fansat për vete me pozat e fundit: Tu rrëshqit…

“ÇFARË KA HUMBUR MEVLANI”/ Antonela bëri gjithë fansat për vete me pozat e fundit: Tu rrëshqit…

Antonela Berisha është një nga ish-konkurrentet e “Për’puthen” më të ndjekura në rrjetet sociale. ajo shpeshherë merr vëmendjen e të gjithëve me postimet që bën në rrjetet sociale.

E kështu ka ndodhur edhe një ditë më parë, teksa ka publikuar dy poza ku shfaqet mjaft provokuese me rroba banje. Në njërën nga fotot ajo shihet e shtrirë në shezlong, ndërsa në tjetrën teksa qëndron në këmbë.

“Çfarë ka humbur Mevlani”/ Antonela bëri

“Tu rreshkit nga binart por rum ment e kres”, shkruan Antonela në pozat që morën mijëra pëlqime. Ndërkohë ndjekësit i kanë lënë edhe komente të shumta, ku një i shkruan: “Çfarë ka humbur ai Mevlani i shkretë”.

Kujtojmë  se Antonela kur hyri në fillim në “Për’puthen” tregoi simpatinë që kishte për Mevlanin, me të cilin pati edhe disa takime mjaft të bukura. Por në mes hyri Ledjana, e cila bëri që marrëdhënia e tyre të tensionohej.

“Çfarë ka humbur Mevlani”/ Antonela bëri

E teksa tani Mevlani dhe Ledjana nuk flasin dhe nuk e ndjekin njëri-tjetrin në rrjetet sociale, duket se Antonela ka ruajtur një marrëdhënie shoqërore me të.

“Çfarë ka humbur Mevlani”/ Antonela bëri

“Çfarë ka humbur Mevlani”/ Antonela bëri

“Çfarë ka humbur Mevlani”/ Antonela bëri

“Çfarë ka humbur Mevlani”/ Antonela bëri