KANË LAJMËRUAR SE DO TË MARTOHEN SË SHPEJTI/ Zbulohet detaji i veçantë i dasmës së Gjikos dhe Elitës (FOTO) – AlpeGossip
KANË LAJMËRUAR SE DO TË MARTOHEN SË SHPEJTI/ Zbulohet detaji i veçantë i dasmës së Gjikos dhe Elitës (FOTO)

KANË LAJMËRUAR SE DO TË MARTOHEN SË SHPEJTI/ Zbulohet detaji i veçantë i dasmës së Gjikos dhe Elitës (FOTO)

Tashmë është në modë që dasmat e vipave tanë të përfliten shumë nga të gjithë duke komentuar edhe detajin më të vogël.

Ky trend i ri ka bërë që kësaj dite të veçantë të jetës së tyre personazhet shqiptarë t’i kushtojnë një vëmendje të jashtëzakonshme.

Një dasmë e re duket në horizont dhe e kemi fjalën për atë të Gjikos dhe Elita Rudit.

Dalëngadalë ata janë duke zbuluar disa detaje , ku më i fundit është ftesa e veçantë.