RA NGA KARRIGIA/ Aktores i bien të fikët nga fustani i ngushtë që veshi në Kanë – AlpeGossip
RA NGA KARRIGIA/ Aktores i bien të fikët nga fustani i ngushtë që veshi në Kanë

RA NGA KARRIGIA/ Aktores i bien të fikët nga fustani i ngushtë që veshi në Kanë

Elle Fanning, pjesëtare e jurisë së Kanës këtë vit, i trembi pak familjarët e saj kur gjatë darkës së Chopard Trophee, i ra të fikët. Fanning ishte ulur në një tryezë me të motrën, edhe ajo aktore, Dakota, kur papritur “u këput“ e ra nga karrigia. Ceremonia u ndalua shkurtimisht dhe të pranishmit vune re me shqetësim se dicka nuk ishte në rregull. Aktori Colin Firth që ishte pranë Elle-s brofi në këmbë  e ofroi ndihmën e tij. Në fund, u mësua se I gjithë problemi kishte qenë fustani shumë i ngushtë që aktorja mbante veshur, dhe korseja e tërhequr fort poshtë tij.

“Ups, humba ndjenjat sot në fustanin tim Prada nga vitet ’50, por çdo gjë është mirë!” shkroi ajo vetë në Instagram pas incidentit, duke treguar ndërkohë se ishte në “atë periudhën e muajit“