U THA SE NUK SHKON MIRË ME AGON AMIGËN/ Veprimi i fundit i Getoarit tregon çdo gjë (VIDEO) – AlpeGossip
U THA SE NUK SHKON MIRË ME AGON AMIGËN/ Veprimi i fundit i Getoarit tregon çdo gjë (VIDEO)

U THA SE NUK SHKON MIRË ME AGON AMIGËN/ Veprimi i fundit i Getoarit tregon çdo gjë (VIDEO)

Pak kohë më parë në media qarkulloi lajmi se dy reperët e njohur Getoar Selimi dhe Agon Amiga nuk shkojnë mirë me njëri-tjetrin. Njëra nga këngët më të fundit e Agon Amigas, “Oh bir” mendohej të ishte një diss i hapur për Getoarin dhe kjo tregonte prishjen e marrëdhënies së Babastarsave. Por me sa duket këto fjalë janë në kuadër të thashethemeve dhe këtë e trego veprimi i Getoarit.

Agon Amiga ka hedhur në treg këngën e tij më të fundit dhe reperi në formë mbështetje e ka publikuar atë në profilin e tij të ‘Instagramit’. ‘Instagram-it’. Madje ky projekt është hedhur në kanalin e ‘Babastars’ ne ‘Youtube’, duke hedhur kështu poshtë çdo fjale për problemet mes dy reperave.