ME RASTIN E FESTAVE/ Ornela Bregu tregon shtëpinë super LUKSOZE në Spanjë (FOTO) – AlpeGossip
ME RASTIN E FESTAVE/ Ornela Bregu tregon shtëpinë super LUKSOZE në Spanjë (FOTO)

ME RASTIN E FESTAVE/ Ornela Bregu tregon shtëpinë super LUKSOZE në Spanjë (FOTO)

Ornela Bregu është “ arratisur“ prej vitesh nga Shqipëria, duke zgjedhur të jetojë në një vend të bukur europian si Spanja.

Moderatorja megjithatë nuk i ka humbur fansat e saj, të cilët vazhdojnë ta ndjekin, edhe pse në distancë.

Pasi i tregoi në verë përmes disa fotove një pjesë të shtëpisë që përfshinte pishinën, Ornela këtë radhë ka zgjedhur t`I urojë festat e fundvitit me një foto të ambjenteve të brendshme të banesës luksoze të saj, ku shihet duke shtruar tryezën.

Dhoma duket e moblizuar me mjaft shije, ashtu sic është dhe vetë moderatorja në fund të fundit!