I BËRI KOMPLIMENTE TEAS/ Fansat i kthehen keq Shqipes: Qelbësirë femër… – AlpeGossip
I BËRI KOMPLIMENTE TEAS/ Fansat i kthehen keq Shqipes: Qelbësirë femër…

I BËRI KOMPLIMENTE TEAS/ Fansat i kthehen keq Shqipes: Qelbësirë femër…

“Kush do jetë fatlumi që do marrë gjithë këtë bukuri”, ishte komenti që Shqipe Hysenaj i la në një postim Tea Trifonit. Kjo e fundit postoi në “Instagram” një video ku shfaqej e veshur me një fustan nusërie dhe shkëlqente e gjitha.

Teksa postimi i saj ka marrë mijëra pëlqime dhe shumë komente, vëmendje të madhe mori edhe shkrimi i Shqipes, e si pasojë fansat iu kthyen ashpër.

“Ti ishe që flisje për Tean, ke gojën e pistë në prapaskenë. Aman se nuk jeni nga 15 vjeçe, keni tamam moshën por mos bëheni kështu se deri dje flisje gjithçka e tani i bën kompliment”, i shkruan një ndjekës.

Ndërsa një tjetër i shkruan se boll është munduar që t’ia heqë shkëlqimin diamantit, deri sa i vrau sytë edhe asaj.

Më pas një ndjekës i shkruan: “O palaçe, a ishte ti ajo që e injoroje tërë kohën, pse e lavdëron tani qelbësirë femër”.

Por ka edhe nga ata që kanë lënë komente pozitive te shkrimi i Shqipes, duke thënë se ku ka më mirë se dy njerëz të pajtohen e të sheshojnë sherret mes tyre.