DO TA ADHURONI/ Arbana Osmani publikon foto me babain e saj të veshur si “Babagjysh” – AlpeGossip
DO TA ADHURONI/ Arbana Osmani publikon foto me babain e saj të veshur si “Babagjysh”

DO TA ADHURONI/ Arbana Osmani publikon foto me babain e saj të veshur si “Babagjysh”

Sot data shënon 25 dhjetor dhe të gjithë besimtarët katolikë anembanë botës festojnë krishtlindjet.

Edhe moderatorja e njohur Arbana Osmani i përket kësaj feje dhe në profilin e saj në Instagram ka shpërndarë një foto mjaft të adhurueshme.

Në të shfaqet dhe babai i saj por me një të veçantë… i veshur si babagjysh.

Ata duken shumë të lumtur krahas njëri tjetrit tesa festojnë Krishtlindjet.