ELEGANTE DHE STIL/ Shikoni sa në formë duket Amarda Toska! (FOTO) – AlpeGossip
ELEGANTE DHE STIL/ Shikoni sa në formë duket Amarda Toska! (FOTO)

ELEGANTE DHE STIL/ Shikoni sa në formë duket Amarda Toska! (FOTO)

Vetëm pak kohë më parë moderatorja Amarda Toska ka sjellë në jetë vajzën e saj Sia duke u bërë kështu nënë e dy fëmijëve pas vogëlushit Joel.
Por në fotot e publikuara prej saj në rrjete sociale shohim se Ami ka nisur të rikthehet në formë pas lindjes.