E LUMTUR SA MË S’KA! Dhuratat e Adelina Tahirit për djalin nuk kanë të mbaruar (FOTO) – AlpeGossip
E LUMTUR SA MË S’KA! Dhuratat e Adelina Tahirit për djalin nuk kanë të mbaruar (FOTO)

E LUMTUR SA MË S’KA! Dhuratat e Adelina Tahirit për djalin nuk kanë të mbaruar (FOTO)

Këngëtarja nga Maqedonia, Adelina Tahiri para pak javësh u bë nënë për herë të parë.

Ajo dhe avokati më i pasur në Maqedoni, Serjozha Markov u bënë prindër të një djali të cilin e quajtën, Jon.

Lindjes së tij i është gëzuar tejet shumë këngëtarja pasi çdo ditë në rrjete sociale ndanë gjëra të veçanta të tij.

Dhe tani, Tahiri ka realizuar një dhuratë simbolike për djalin e saj, tortë me emrin e Jonit për 40 ditët e lindjes.

Këngëtarja 26 vjeçare ka paralajmëruar se do të rikthehet në muzikë me një projekt dedikuar djalit të saj.

Pritet që së shpejti të ndodhë një gjë e tillë.