“ÇMENDI” GJITHË FANSAT/ Roza Lati publikon fotot ku shfaqet TOPLESS – AlpeGossip
“ÇMENDI” GJITHË FANSAT/ Roza Lati publikon fotot ku shfaqet TOPLESS

“ÇMENDI” GJITHË FANSAT/ Roza Lati publikon fotot ku shfaqet TOPLESS

Moderatorja e njohur Roza Lati dallohet për tipin e saj pa komplekse dhe është shumë trasparente gjithashtu  dallohet  edhe për provokimet që bënë në media.

Ajo është shumë aktive në rrjetin social Instagram ku poston shpesh foto provokuese me bikini, të cilat kometohen në portalet edhe nga fansat.

Moderatorja sot publikoi setin më të ri fotografik ku i nxorri të gjitha “sheshit”.

Me një look të ri edhe topless Roza Lati sapo ndezi rrjetet sociale.