Aulona Musta kërcen TWERK para të gjithëve/ Sara Kapo ka diçka për ti thënë: Të lutëm boll se më ngeli në…(VIDEO) – AlpeGossip
Aulona Musta kërcen TWERK para të gjithëve/ Sara Kapo ka diçka për ti thënë: Të lutëm boll se më ngeli në…(VIDEO)

Aulona Musta kërcen TWERK para të gjithëve/ Sara Kapo ka diçka për ti thënë: Të lutëm boll se më ngeli në…(VIDEO)

Aulona Musta është një nga moderatoret më të ndjekura të ekraneve shqiptare. Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku ndan me të gjithë ndjekësit e saj detaje të ndryshme nga jeta private. Herë pas here u përgjigjet edhe pyetjeve të shumë fansave në mënyrë të drejtpërdrejtë në ‘Instagram’. Ajo shkakton shumë debate me postimet e saj dhe ua ka marrë dorën shumë mirë. Së fundmi Aulona ka publikuar një video ku shfaqet pas palestre duke bërë një kërcim sensual dhe TWERK me këngën e saj të preferuar. Ajo ka marrë shumë komente si pozitive, por edhe negative, ndërkohë që shkroi: Kërcen prifti nga belaja, kërcen Aulona nga sevdaja. Nejse, në fakt po kërceja se e kam fiksim këtë këngën.”