NUK E PRANOJNË QË JANË RIBASHKUAR/ Loredana dhe Mozzik kapen mat duke darkuar në Prishtinë (FOTO) – AlpeGossip
NUK E PRANOJNË QË JANË RIBASHKUAR/ Loredana dhe Mozzik kapen mat duke darkuar në Prishtinë (FOTO)

NUK E PRANOJNË QË JANË RIBASHKUAR/ Loredana dhe Mozzik kapen mat duke darkuar në Prishtinë (FOTO)

Prej disa javësh Mozzik dhe Loredana janë përfolur se janë rikthyer me njëri-tjetrin. Pavarësisht momenteve të shumta bashkë, dyshja nuk ka pranuar ende publikisht se janë rikthyer.

Megjithatë mbrëmjen e kaluar Loredana është parë të darkojë me Mozzik dhe Kidën në Prishtinë. Pamjet e këngëtarëve kanë bërë xhiron e rrjetit dhe fansat janë në pritje të deklaratës së reperëve.

Kujtojmë se në programin ‘Shiko Kush Luan’ Mozzik la të nënkuptohej se mund të rikthehej me Loredanën dhe duket se pas kaq muajsh ata kanë vendosur të jenë bashkë.