KARANTINA E PËRKRYER/ Xhensila dhe Besi filmohen në momente private buzë detit (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
KARANTINA E PËRKRYER/ Xhensila dhe Besi filmohen në momente private buzë detit (FOTO+VIDEO)

KARANTINA E PËRKRYER/ Xhensila dhe Besi filmohen në momente private buzë detit (FOTO+VIDEO)

Çifti shumë i dashur për publikun, Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë treguar shumë aktiv në rrjete sociale gjatë ditëve të karantinës. Dyshja kanë udhëtuar drejt bregdetit, së bashku me të voglën e tyre, Ajkën dhe po i shijojnë ditët në maksimum.

Videot dhe fotot në rrjete sociale nuk kanë munguar dhe jemi të bindur që familja po kalon karantinën e përkryer. Së fundmi Xhensila ka publikuar në Instastory një video buzë detit, ku shihet duke përqafuar dhe puthur Besin.

View this post on Instagram

Xhensila dhe Besi 😍

A post shared by @ vipvideoos__ on

Periudha e karantinës i ka mundësuar çiftit më shumë kohë me njëri-tjetrin dhe po e shfrytëzojnë sa më shumë të jetë e mundur.