Si reagoi Selena Gomez pas fejesës së Justin Bieber? Kjo foto flet më shumë se 1000 fjalë – AlpeGossip
Si reagoi Selena Gomez pas fejesës së Justin Bieber? Kjo foto flet më shumë se 1000 fjalë

Si reagoi Selena Gomez pas fejesës së Justin Bieber? Kjo foto flet më shumë se 1000 fjalë

Javën e kaluar, u përhap me shpejtësi lajmi se Justin Bieber dhe Hailey Baldwin ishin fejuar. Dhe këngëtari i hitit “Sorry” e konfirmoi vetë lajmin në një postim të gjatë romantik për të fejuarën, ku i shprehte dashurinë e tij.

Menjëherë të gjithë ishin sy e veshë sesi do e mirëpriste lajmin ish e dashura e Bieber, Selena Gomez.

Përgjigja: Ajo ka reaguar më së miri, pasi është shumë e rritur dhe mjaft e zënë me jetën e saj.

Selena u fotografua ditën e sotme në setin e xhirimit për filmin e saj më të ri, ku shfaqej shumë e lumtur dhe pa asnjë shqetësim. Ajo shoqërohej nga aktori kryesor Austin Bulter.

Justin dhe Selena ishin të lidhur në vitin 2010 dhe pak muaj më parë tentuan të riktheni lidhjen, por pa asnjë sukses.